zinet home
home home
home ИНТЕЛЛЕКТ-ПОРТАЛ
home Стартовал прием материалов в сборник XХХIX-й научной конференции. Требования к публикациям - в разделе "Объявления".

На главную | Объявления | Отчеты предыдущих конференций | История Украины | Контакты

РЕСУРСЫ ПОРТАЛА:

Тридцать восьмая научно-практическая конференция
(23 - 28 мая 2016 г.)


Тридцать седьмая научно-практическая конференция
(19 - 22 апреля 2016 г.)


Тридцать шестая научно-практическая конференция
(29 декабря 2015 - 5 января 2016 г.)


Тридцать пятая научно-практическая конференция
(24-27 ноября 2015 г.)


Тридцать четвертая научно-практическая конференция
(13-17 октября 2015 г.)


Тридцать третья научно-практическая конференция
(20-27 мая 2015 г.)


Тридцать вторая научно-практическая конференция
(2-7 апреля 2015 г.)


Тридцать первая научно-практическая конференция
(25 февраля - 1 марта 2015 г.)


Тридцатая научно-практическая конференция
(19-25 января 2015 г.)


Двадцать девятая международная научно-практическая конференция
(19-25 ноября 2014 г.)


Двадцать восьмая международная научно-практическая конференция
(08-13 октября 2014 г.)


Двадцать седьмая научно-практическая конференция
(20-25 мая 2014 г.)


Двадцать шестая научно-практическая конференция
(7-11 апреля 2014 г.)


Двадцать пятая юбилейная научно-практическая конференция
(3-7 марта 2014 г.)


Двадцать четвертая научно-практическая конференция
(20-25 января 2014 г.)


Двадцать третья научно-практическая конференция
(10-15 декабя 2013 г.)


Двадцать вторая научно-практическая конференция
(4-9 ноябя 2013 г.)


Первая международная научно-практическая конференция
(14-18 мая 2013 г.)


Двадцать первая научно-практическая конференция
(14-18 мая 2013 г.)


Двадцатая научно-практическая конференция
(20-28 апреля 2013 г.)


Девятнадцатая научно-практическая конференция
(26 февряля - 3 марта 2013 г.)


Восемнадцатая научно-практическая конференция
(22-26 декабря 2012 г.)


Семнадцатая научно-практическая конференция
(22-26 октября 2012 г.)


Шестнадцатая научно-практическая конференция
(09-14 апреля 2012 г.)


Пятнадцатая научно-практическая конференция
(01 - 07 марта 2012 г.)


Четырнадцатая научно-практическая конференция
(12-20 декабря 2011 г.)


Тринадцатая научно-практическая конференция
(28 октября - 09 ноября 2011 г.)


Двенадцатая научно-практическая конференция
(28 мая - 06 июня 2011 г.)


Одинадцатая научно-практическая конференция
(26 апреля - 04 мая 2011 г.)


Десятая научно-практическая конференция
(15-23 марта 2011 г.)


Девятая научно-практическая конференция
(27-31 декабря 2010 г.)


Восьмая научно-практическая конференция
(05-12 декабря 2010 г.)


Седьмая научно-практическая конференция
(28 мая - 7 июня 2010 г.)


Шестая научно-практическая конференция
(1-15 апреля 2010 г.)


Пятая научно-практическая конференция
(20-27 мая 2009 г.)


Четвертая научно-практическая конференция
(10-17 апреля 2009 г.)


Третья научно-практическая конференция
(20-27 декабря 2008 г.)


Вторая научно-практическая конференция
(1-7 ноября 2008 г.)


Первая научно-практическая конференция
(10-15 мая 2008 г.)НАШИ ПАРТНЕРЫ:

Студия веб-дизайна www.zinet.infoСтудия ландшафтного дизайна Флора-МК


Уникальное предложение!Сайт-визитка - теперь
всего за 200 грн!

подробнее>>>ІНФОРМАЦІЙНО-ПОШУКОВА СИСТЕМА “СПЕЦІАЛІЗОВАНІ КОМПЮТЕРНІ МЕРЕЖІ

 

Бабчук С.М., Дзундза І.Р.

Україна, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківський

національний технічний університет

нафти і газу

 

Впервые разработана информационно-поисковая система "специализированные компьютерные сети", что обеспечивает автоматизированный поиск актуальной информации о специализированных компьютерных сетях и позволяет руководству предприятий и служб контрольно-измерительных приборов и автоматизации принять оптимальные решения при проведении модернизации промышленных предприятий.

 

Розвиток засобів обчислювальної техніки забезпечив можливість створення і широкого використання систем обробки даних різноманітного призначення. Розробляються інформаційні системи для обслуговування різних сфер діяльності людини: системи управління господарськими і технічними об’єктами, спеціальні комплекси для наукових досліджень, системи автоматизації проектування і виробництва, різноманітні тренажери і навчальні системи.

Проте, на жаль ще є напрямки де сучасні комп’ютерні та інформаційні технології не використовуються в повній мірі, зокрема, в інформаційному забезпеченні фахівців служб контрольно-вимірювальних пристроїв та автоматизації (КВП і А), які впроваджують нові автоматизовані системи управління процесами та виробництвами на базі спеціалізованих комп’ютерних мереж.

В даний час підприємствами світу використовується більше сотні різних спеціалізованих комп’ютерних мереж, протоколів і інтерфейсів, застосовуваних у системах автоматизації [1-3]. Проте, інформація про них в українських засобах інформації майже відсутня [4]. Тому, керівництво підприємств та служб КВП і А обмежені в інформації, яка необхідна для прийняття зважених і обгрунтованих рішень. Сьогодні рішення щодо вибору тієї чи іншої спеціалізованої комп’ютерної мережі приймаються керівництвом підприємства-споживача на обмеженій інформаційній базі або на основі інформації отриманої від одного зацікавленого джерела (продавця обладнання одного виробника), що не дозволяє зробити оптимальний вибір.

З метою усунення вищевказаної проблеми було прийнято рішення провести дослідження та роботи направлені на виправлення ситуації, яка склалась в даному напрямку.

В результаті проведених досліджень було прийнято рішення, що виправити наявну ситуацію в інформаційному забезпеченні фахівців служб КВП і А нашої держави може створення відповідної інформаційно-пошукової системи “спеціалізовані комп’ютерні мережі”.

Інформаційно-пошукова система – це різновид автоматизованих інформаційних систем, в яких завершальна обробка даних не передбачається. Ці системи призначені для пошуку інформації за її формальними характеристиками.

Основне призначення розроблюваної інформаційно-пошукової системи “спеціалізовані комп’ютерні мережі”:

·       накопичення та підтримка в актуальному стані відомостей про джерела інформації в мережі INTERNET за визначеним напрямком в розрізі окремих спеціалізованих комп’ютерних мереж;

·       забезпечення колективного доступу до інформації, яка наявна в інформаційно пошуковій системі спеціалізовані комп’ютерні мережі;

·       забезпечення необхідного керування використанням відомостей, які містяться в інформаційній системі.

Одним із перших завдань, яке необхідно було вирішити стала розробка інтуїтивно-зрозумілого меню створюваної інформаційно-пошукової системи.

Потім було розроблено алгоритми автоматизованого пошуку актуальної інформації про спеціалізовані комп’ютерні мережі в мережі INTERNET.

Для зручності користувачів інформаційно-пошукової системи спеціалізовані комп’ютерні мережі” результати роботи системи формуються за введеним запитом користувача шляхом розділення на три часові періоди:

·       інформація за минулий місяць;

·       інформація за минулий тиждень;

·       інформація за минулу добу (останні 24 години).

Відповідно до вищевказаних часових періодів, інформація про спеціалізовані комп'ютерні мережі постійно, в автоматичному режимі, оновлюється. Тому розроблена система є динамічною та відображає, в першу чергу, найбільш актуальну нову інформацію по заданому напрямку.

Також, реалізована функція для вибору спеціалізованої комп’ютерної мережі зі списку в меню інформаційно-пошукової системи. Зокрема, автоматичний пошук інформації здійснюється для наступних спеціалізованих комп’ютерних мереж: BITBUS, PROFINET, M-Bus, FIPIO, EtherNet/IP, ControlNet, SERCOS I, SERCOS II, SERCOS III, Ethernet Powerlink, FL-net, CC-Link Safety, CC-Link/LT, CC-Link IE, CC-Link Profibus PA, Profibus FMS, Profibus DP, LCN S-BUS, EIB / KNX BACnet, LonWorks, FlexRay, P-NET, Interbus, FF H1, FF H2, FF HSE, HART, SDS, J1939, DeviceNet, LIN, AS-interface, CAN, CANopen, CAN Kingdom, RS-485, Modbus, MODBUS Plus, Modbus TCP, LanDrive, C-Bus та ін.

Крім того, зареєстрований користувач інформаційно-пошукової системи може самостійно додати спеціалізовану комп’ютерну мережу у вищевказаний перелік.

Після вибору користувачем інформаційної системи певної мережі для пошуку інформації про неї, здійсниться перехід на сторінку з результатами проведеного пошуку.

Для створення інформаційно-пошукової системи використано WordPress CMS.

Інформаційно-пошукова система для вибору спеціалізованої комп’ютерної мережі допоможе тим хто, шукатиме інформацію по спеціалізованих мережах. В першу чергу, вона стане незамінним помічником фахівців служб КВП і А підприємств, керівництва підприємств при прийнятті рішень щодо подальшої модернізації їх підприємств. Головною перевагою розробленої інформаційно-пошукової системи є те, що вона забезпечує отримання динамічно оновлюваної необхідної інформації за запитом.

Вперше розроблена інформаційно-пошукова система “спеціалізовані комп’ютерні мережі” забезпечує автоматизований пошук актуальної інформації про спеціалізовані комп’ютерні мережі та дозволяє користувачу самостійно здійснити її налаштування під свої потреби.

 

Література

1.     Кругляк, К. В. Промышленные сети: цели и средства [Текст] / К. В. Кругляк // Современные технологии автоматизации. – 2002. – № 4. – С. 6–17

2.     Сахнюк, А. А. Промышленные сети [Текст] / А. А. Сахнюк, А. М. Литвин // Передовые технологии и технические решения. – 2004. – № 2. – С. 6–8.

3.     Satynarayana, S. Performance of H1 Network in Wind Turbine Generator with Foundation Fieldbus [Text] / S. Satynarayana, M. Sailaja // International Journal of Engineering Science and Technology. – 2012. – № 4(7). – P. 27–32.

4.     Бабчук, С. М. Метод ідентифікації спеціалізованих комп’ютерних мереж для об’єктів нафтогазового комплексу [Текст] / С. М. Бабчук // Восточно-европейский журнал передовых технологий. – 2013. – № 3/4 (63). – С. 48-51.Первая научно-практическая конференция
"Инновационный потенциал украинской науки - ХХI век"
(10-15 мая 2008 г.)


(отчет)
Вторая научно-практическая конференция
"Инновационный потенциал украинской науки - ХХI век"
(1-7 ноября 2008 г.)
(отчет)
Третья научно-практическая конференция
"Инновационный потенциал украинской науки - ХХI век"
(20-27 декабря 2008 г.)
(отчет)
Четвертая научно-практическая конференция
(10-17 апреля 2009 г.)
(отчет)
Пятая научно-практическая конференция
(20-27 мая 2009 г.)
(отчет)
Шестая научно-практическая конференция
(1-15 апреля 2010 г.)
(отчет)
Седьмая научно-практическая конференция
(28 мая - 7 июня 2010 г.)
(отчет)
Восьмая научно-практическая конференция
(05-12 декабря 2010 г.)
(отчет)
Девятая научно-практическая конференция
(27-31 декабря 2010 г.)
(отчет)
Десятая научно-практическая конференция
(15-23 марта 2011 г.)
(отчет)
Одинадцатая научно-практическая конференция
(26 апреля 04 мая 2011 г.)
(отчет)
Двенадцатая научно-практическая конференция
(28 мая - 06 июня 2011 г.)
(отчет)
Тринадцатая научно-практическая конференция
(28 октября - 09 ноября 2011 г.)
(отчет)
Четырнадцатая научно-практическая конференция
(12-20 декабря 2011 г.)
(отчет)
Пятнадцатая научно-практическая конференция
(01-07 марта 2012 г.)
(отчет)
Шестнадцатая научно-практическая конференция
(09-14 апреля 2012 г.)
(отчет)
Семнадцатая научно-практическая конференция
(22-26 октября 2012 г.)
(отчет)
Восемнадцатая научно-практическая конференция
(22-26 декабря 2012 г.)
(отчет)
Девятнадцатая научно-практическая конференция
(26 февраля - 3 марта 2013 г.)
(отчет)
Двадцатая научно-практическая конференция
(20-28 апреля 2013 г.)
(отчет)
Двадцать первая научно-практическая конференция
(13-18 мая 2013 г.)
(отчет)
Первая международная научно-практическая конференция
"Перспективные направления отечественной науки - ХХI век"
(13-18 мая 2013 г.)
(отчет)
Двадцать вторая научно-практическая конференция
(4-9 ноября 2013 г.)
(отчет)
Двадцать третья научно-практическая конференция
(10-15 декабря 2013 г.)
(отчет)
Двадцать четвертая научно-практическая конференция
(20-25 января 2014 г.)
(отчет)
Двадцать пятая юбилейная научно-практическая конференция
(3-7 марта 2014 г.)
(отчет)
Двадцать шестая научно-практическая конференция
(7-11 апреля 2014 г.)
(отчет)
Двадцать седьмая научно-практическая конференция
(20-25 мая 2014 г.)
(отчет)
Двадцать восьмая научно-практическая конференция
(08-13 октября 2014 г.)
(отчет)
Двадцать девятая научно-практическая конференция"
(19-25 ноября 2014 г.)
(отчет)
Тридцатая научно-практическая конференция
(19-25 января 2015 г.)
(отчет)
Тридцать первая научно-практическая конференция
(25 февраля - 1 марта 2015 г.)
(отчет)
Тридцать вторая научно-практическая конференция
(2 - 7 апреля 2015 г.)
(отчет)
Тридцать третья научно-практическая конференция
(20 - 27 мая 2015 г.)
(отчет)
Тридцать четвертая научно-практическая конференция
(13 - 17 октября 2015 г.)
(отчет)
Тридцать пятая научно-практическая конференция
(24 - 27 ноября 2015 г.)
(отчет)
Тридцать шестая научно-практическая конференция
(29 декабря 2015 - 5 января 2016 г.)
(отчет)
Тридцать седьмая научно-практическая конференция
(19 - 22 апреля 2016 г.)
(отчет)
Тридцать восьмая научно-практическая конференция
(23 - 25 мая 2016 г.)
(отчет)

На главную | Объявления | Отчеты предыдущих конференций | История Украины | Контакты

Copyright © Zinet.info. Разработка и поддержка сайта - Студия веб-дизайна Zinet.info